Integrated Finance

Integrated Finance, finans teknolojisi şirketlerine finansal hizmetlerin perde arkasındaki bağlantı, uyumluluk ve operasyonel iş akışlarını kolaylaştıran ve standardize etmelerine yardımcı olan bulut tabanlı bir BaaS (Banking as a Service) platformudur.

DURUM

Fonlandı

SEKTÖR

Fintech

FON

SF Tohum GSYF

TAKİP ET

Paylaş

Paylaş

Genel Bakış

Integrated Finance, finans teknoloji şirketlerine bağlantı, uyumluluk ve operasyonel iş akış altyapı konularında süreçlerin standartlaştırılması ve kolaylığını sağlayan 2 bulut tabanlı BaaS iş modeli ile hizmet veriyor. API öncelikli sunumu ile hesap yönetimi, hesap hareketlerinin işlenmesi ve orkestrasyonu, uyum, risk hizmetleri ve kart işlemleri gibi alanlarda müşterilerinin normal şartlarda 6 ay gibi bir sürede kurabildikleri operasyonel altyapıları 6 hafta gibi kısa bir sürede yayına almalarını hedefliyor. Hali hazırda gelir elde eden Integrated Finance, gömülü finans teknolojisi sayesinde SaaS, kurulum, satış ve kart projeleri gibi çeşitli gelir kanallarına sahip.

Şirket, BaaS iş modeli ile şirketler için API öncelikli bir Fin-tech altyapısı sunmaktadır. Integrated Finance ölçeklenebilir, agnostik ve tamamen yedekli bir platform sunarak Fintech'in perde arkası evraklarını düzenler ve standartlaştırır.

Integrated Finance, Müşterilerinin daha hızlı ölçeklenmesine olanak sağlayacak teknolojisiyle, karmaşıklığı basitleştirip ve tüm sağlayıcılar arasında standartlaştırılmış işlemlerle finansal ödeme akışlarını optimize etme kolaylığı sağlamaktadır. Hesap açılımından kart işlemeye kadar bir çok hizmetle Fintech’lere hizmet sunan Integrated Finance, Fintech’lerin her zaman, her yerde finansal işlemlerinizi takip etmesine olanak tanır.

BaaS, Servis modeli bankacılığı, finansal kapsayıcılığı arttıran ve bankacılık hizmetlerine olan erişimi kolaylaştırmayı sağlayan bir bankacılık modelidir. Bankacılık hizmetlerinin API’ler aracılığıyla firmanın ürünlerine veya hizmetlerine entegre edilmesini sağlar. 2022 yılında global ödeme pazarının 2 trilyon dolarlık hacmi geçtiği ve 2027 yılı itibariyle %7'lik bileşik büyüme ile beraber 3 trilyon dolar üzerinde bir hacme sahip olması öngörülmektedir.

Takım

Kety Oliviera

Chief Marketing Officer

Canan Özel

CTO / CO-Founder

Alistair Cotton

Founder / CEO

Koray Argün

Co-Founder / CPO

Daniel Cronin

Co-Founder / COO

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon. Tüm hakları saklıdır.

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon.

Tüm hakları saklıdır.

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon. Tüm hakları saklıdır.