Orbina AI

Orbina, yapay zeka desteğiyle veriye dayalı kişiselleştirilmiş içerik üretimi ve müşteri etkileşimini optimize eden pazarlama ve müşteri etkileşim platformudur.

DURUM

Ön Yatırım

SEKTÖR

B2B SaaS

FON

SF Fund

TAKİP ET

Paylaş

Paylaş

Genel Bakış

Orbina, yapay zeka destekli yenilikçi arayüzüyle, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ'ler) yönelik, görsel ve yazılı içerik üretimi alanında devrimsel bir hizmet sunmaktadır. Bu platform, işletmelerin özel ihtiyaçlarına hızla yanıt vererek, onlara özgü, hızlı ve etkin çözümler geliştirmektedir. Orbina'nın sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesi kullanıcıların tek bir web sitesi üzerinden erişebileceği çeşitli hizmetleri içerir.

Orbina'nın hizmetleri arasında, etkileşimli sohbet robotları (Chatbot), yapay zeka destekli komutlarla görsel içerik üretimi, metin ve makale yazma ve Canva tarzı bir arayüzle hazır şablonlar kullanarak görsel içerik oluşturma gibi çeşitli alanlar yer alır. Bu hizmetler sayesinde, KOBİ'ler pazarlama stratejilerini güçlendirir, müşteri etkileşimlerini iyileştirir ve geleneksel yöntemlere kıyasla daha hızlı ve maliyet etkin çözümler elde ederler. Orbina, içerik üretim sürecini basitleştirerek ve kullanıcıların yaratıcılıklarını genişleterek sektördeki standartları yeniden tanımlamaktadır.

Yapay zeka destekli B2B SaaS (Software as a Service) hizmetlerinin pazar değeri, giderek artan bir potansiyele sahiptir. 2022 yılında 237.48 milyar USD olarak değerlendirilen küresel SaaS pazarının, 2030 yılına kadar 908.21 milyar USD'ye ulaşması ve bu süreçte yıllık %18.7'lik bir büyüme oranı sergilemesi beklenmektedir. Bu büyüme, özellikle iş süreçlerinin dijitalleşmesi ve verimliliğin artırılması yönündeki ihtiyaçlardan kaynaklanmaktadır. Orbina, bu büyüyen pazarda, yapay zeka destekli çözümleriyle önemli bir rol oynamakta ve KOBİ'ler için değer yaratmaktadır. Bu çerçevede, Orbina'nın sunduğu hizmetler, işletmelerin rekabet avantajı kazanmalarına ve dijital dönüşüm yolculuklarında önemli adımlar atmalarına yardımcı olmaktadır. Bu kapsamlı ve yenilikçi yaklaşım, işletmelerin tüm içerik ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılamalarını sağlayarak zamandan tasarruf etmelerine ve iş süreçlerini optimize etmelerine olanak tanımaktadır

Orbina’nın iş modeli B2B olup, yapay zekaya dayalı sunduğu hizmet için müşterilerine aylık ve yıllık abonelik bedeli yansıtmaktadır. İlerleyen zamanlarda hizmet çeşitliliğini artması ile farklı hizmet / üyelik modellerinin de sunulması planlanmaktadır.

Orbina'nın kurucuları; görsel ve yazılı içerik üretimi, yapay zeka uygulamaları ve dijital platform geliştirme alanlarında sahip oldukları dikkat çekici yetkinlikler ile öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra, içerik üretimi ve dijital pazarlama sektörlerindeki hızlı büyüme devam etmekte ve bu alanlarda yapay zeka tabanlı teknoloji çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. KOBİ'lere özel, entegre ve yenilikçi çözümler sunan Orbina, sektörde benzer bir çözüm sunan başka bir rakibin bulunmaması nedeniyle sunduğu hizmetlere değer katmaktadır. Bu, Orbina'nın pazarda benzersiz bir konum elde etmesine ve işletmelerin içerik üretim süreçlerinde yenilikçi bir değişime öncülük etmesine olanak tanımaktadır.

Takım

Çağrı Cebe

CMO & CGO

Mert Delibalta

Co-Founder / CTO

Dilara Kaplan

CEO

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon. Tüm hakları saklıdır.

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon.

Tüm hakları saklıdır.

Startupfon'da deneyimli fonlarla
ortak yatırım yapmaya başla!

VC ONAYLI GİRİŞİMLER

BASİTLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM SÜRECİ

Copyright © 2024. Startupfon. Tüm hakları saklıdır.